marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
PASĀKUMI
 
Jūs esat: GALVENĀ /
Teksta izmērs | A | A | A

FOKUSĀ

NOTIKUMI

Therapy Air iOn

Jau šī gada aprīlī, iegūstot neatkarīgo testu balvu (Vācija, 2016. un 2020 gads), Therapy Air iOn, sertificēts prestižajā Vācijas GUI laboratorijā, tika atzīts par labāko augstākās klases gaisa attīrītāju, kas gaisā spēj likvidēt SARS-CoV-2.

Therapy Air iOn ir moderna un efektīva gaisa attīrīšanas un jonizācijas sistēma, kas likvidē 99,99% gaisā esošās daļiņas. 99,99% attīrīts gaiss, BRĪVS no vīrusiem, baktērijām un toksiskām vielām – Therapy Air iOn ir pirmā nepieciešamība, kas būtu jāiekļauj visās iekštelpās, lai nodrošinātu labu veselību ne tikai mājās, bet arī ofisos, skolās, bērnudārzos, sporta un atpūtas centros, kā arī viesnīcās.

Jaunākie pētījumi saista gaisa piesārņojumu ar augstākiem koronavīrusa nāves gadījumiem. Koronavīrusa slimnieki teritorijās, kurās ir augsts gaisa piesārņojuma līmenis, ir vairāk pakļauti nāvei no infekcijas nekā iedzīvotāji, kas dzīvo tīrākās gaisa teritorijās.

Pasaulē, kas vairāk nekā jebkad ir pielāgota tam, ko pārraida mūsu gaiss, Therapy Air iOn gaisa attīrītāja pirkšanai un lietošanai mūsdienās ir lielāka nozīme kā jebkad agrāk.

gui-lab.de sertifikāts Therapy Air ION gaisa attīrītājam


Zepter muzeja atklāšana

Izstādē demonstrēja uzņēmuma vēsturi un tās piecus zīmolus, vienlaikus uzsverot trīs desmitgadu nepārtrauktus centienus mākslā, kultūrā, informētībā par veselīgu uzturu, vides aizsardzībā, gaismas dziedinošo īpašības un filozofiju, kas skar visus Zepter produktus un ietver Zepter devīzi vai arī tā misiju: "Dzīvo labāk, dzīvo ilgāk".

Nav nejaušība, ka šo notikumu pagodināja vairāki atzīti operas mākslinieki: tenori Gianluca Paganelli un Fabio Armiliato, Fabrizio Meloni, Milānas teātra "Teatro della Scala" galvenā klarnete, soprāns Katia Ricciarelli, izcils diriģents Alberto Veronesi, kurš izpildīja viņam neparasto pianista lomu, kā arī vijoliste Kristīna Mirkoviča.

Šo ārkārtas notikumu atklāja Francesco Vecchio un Mariana Mill (daudzu starptautisku viesu dēļ, runājot divās valodās, itāļu un angļu).

Vakara daļā bija vairāki būtiskie momenti: no Iva Zanicchi, Peppino di Capri un Irenes Fornaciari mūzikas izrādēm līdz "Zepter & Italian Friends" grāmatas prezentācijai, kas veltīta 30 gadu ilgai draudzībai ar itāļu valsts amatpersonām, prezentācijā piedalījās autori Luciano Regolo, Madlena un Philip Zepter un daudzi no tiem, kuru biogrāfijas ir aprakstītas grāmatā.

Šos svinīgus pasākumus, kas notika 2017. gada jūnijā Milānā, raksturo mīlestība pret mūziku, kultūru, mākslu un īpaši veselīgu dzīvesveidu.
The love for music, culture, art and especially the love for a healthy lifestyle have have marked the events from Milano, June 2017.

Šos svinīgus pasākumus, kas notika 2017. gada jūnijā Milānā, raksturo mīlestība pret mūziku, kultūru, mākslu un īpaši veselīgu dzīvesveidu.

BIOPTRON: izcils risinājums cīņai ar novecošanos

AMWC tika organizēts ar Veselības aprūpes ministrijas un Maskavas Veselības aprūpes departamenta atbalstu. ZEPTER INTERNATIONAL prezentēja BIOPTRON ar zinātnisku medicīnisko programmu un polarizētas medicīniskās gaismas demonstrāciju pretnovecošanas procedūrās, kurās tika iekļautas arī estētiskās medicīnas, biotehnoloģiju, farmakoloģijas un pretnovecošanas nozarēs izstrādātās jaunākās metodes un novācijas.
BIOPTRON tika prezentēta estētiskās dermatoloģijas eskpertiem, plastiskajiem ķirurgiem un pretnovecošanas speciālistiem organizētos semināros. To laikā Dr. Jasmina Lalosevic paskaidroja, kā BIOPTRON gaisma spēj dziedēt dažādas slimības un palīdzēt ādai cīnīties pret novecošanos. Savā runā simpozijā “Jauni apvāršņi ādas skaistumam un atjaunošanai”, kas bija veltīts pretnovecošanās procedūrām un BIOPTRON medicīniskajai gaismai, Dr. Lalosevic iepazīstināja starptautisko medicīnisko sabiedrību ar polarizēto gaismu, kuras klīniskie pētījumi ir pierādījuši: tā mazina smalkās līnijas, grumbas, novērš elastības zudumu un nevienmērīgu ādas krāsu.

BIOPTRON gaismas terapija tiek jau ilgus gadus sekmīgi lietota dažādu slimību profilaksei, terapijai un rehabilitācijai, taču tā pārsteidzoši labvēlīgi iedarbojas arī uz ādas grumbiņām un smalkajām līnijām. Tā ir pārbaudīta, sertificēta un efektīva terapija, kas palīdz cīnīties pret ādas novecošanos. 2014. un 2015. gg. – II un III Eiropas Estētiskās un pretnovecošanas medicīnas kongresā Parīzē BIOPTRON saņēma Pretnovecošanas un skaistuma balvu.
 
BIOPTRON gaismas terapija ir pārbaudīta, sertificēta un efektīva terapija, kas palīdz cīnīties pret ādas novecošanos.

 
AMWC tika organizēts ar Veselības aprūpes ministrijas un Maskavas Veselības aprūpes departamenta atbalstu.Zepter International gūtā atzinība

 

BIOPTRON ilggadējā pieredze un apstiprinātā efektivitāte terapijā un dažādu slimību profilaksē ir pierādījusi gaismas patieso spēku – II Eiropas estētiskās medicīnas un pretnovecošanas līdzekļu kongresā, kas noritēja Parīzē, 2014. gada 24.-25. oktobrī, šis aparāts saņēma augstāko apbalvojumu kā efektīvākā enerģētiskā iekārta, kas paredzēta cīņai pret novecošanos.

Starptautiskā medicīnas ekspertu komanda iepazīstināja klātesošos ar Bioptron gaismas terapijas efektu cīņā pret novecošanos. To pierāda arī klīnisko pētījumu rezultāti, kas liecina par Bioptron gaismas terapijas stimulējošo iespaidu uz fibroblasta šūnām mūsu organismā, kas nodrošina elastīna un kolagēna sintēzi.

Gadu gaitā un saules staru ietekmē šo proteīnu daudzums cilvēka ādā pakāpeniski samazinās un noved pie smalko līniju un grumbu parādīšanās. Nekaitīgās un neinvazīvās Bioptron gaismas terapijas ikdienas seansi (tie ilgst tikai 10 minūtes) veicina grumbiņu izgludināšanos.

Dr. Maikls T.Maknamara, autoritatīvais Zepter International starptautiskais pārstāvis un slavenais ārsts strādā unikālā sfērā – profilaktisko medicīnisko pētījumu jomā. Viņš iepazīstināja pasākuma dalībniekus ar iespējām izmantot Bioptron gaismas terapiju cīņā pret novecošanos un medicīniskajā terapijā.

 

Dr. Kristiāns Deperdu, dermatologs un pretnovecošanas līdzekļu speciālists no Francijas, un Dr. Jasmina Laloseviča no Serbijas, Estētiskās medicīnas klīnikas dibinātāja, nolasīja lekcijas par Bioptron gaismas terapiju. Viņi demonstrēja Bioptron gaismas terapijas efektivitāti un vienkāršo lietošanu dažādās populārās pretnovecošanas procedūrās: pēc mezoterapijas un hialurona injekcijām, PRP liftinga un mezonīta liftinga, pīlinga un lāzera procedūrām. Šie speciālisti pastāstīja arī par savu sekmīgo pieredzi Bioptron gaismas terapijas ikdienas lietošanas sfērā.

Papildu informācija http://www.euromedicom.com/amec-2014/trophy_pro.html
 

Zepter International gūtā atzinība

Zepter International gūtā atzinība

Zepter International gūtā atzinība
 

Atvērta viesnīca Zepter Apart!

Sveicam jūs greznības, veselības un Zepter unikālā dzīvesveida oāzē!

Durvis vērusi un viesus sveic pirmā Zepter Apart Hotel 5-zvaigžņu viesnīca. Ekskluzīvā viesnīca Belgradas centrā piedāvā viesiem izbaudīt unikālo Zepter dzīvesveidu.

Visi 32 apartamenti un luksusa numuri (to platība variējas no 30 līdz 300 m2), ir aprīkoti ar Zepter izstrādājumiem, kas iekarojuši teicamu reputāciju visā pasaulē, pateicoties izcilajai kvalitātei, modernajām tehnoloģijām un oriģinālajam dizainam.

Viesi var atpūsties un izbaudīt Zepter Masterpiece – veselīgu un garšīgu ēdienu pagatavošanai paredzētās sistēmas sniegtās priekšrocības; visā pasaulē patentēto, klīniski pārbaudīto un sertificēto BIOPTRON gaismas terapiju, kas sniedz drošu un efektīvu ārstēšanu; Zepter Home Care produktu sniegto tīro gaisu, ūdeni un vidi. Šeit jūs varat palutināt savu ādu ar izcilo Zepter kosmētiku no Šveices.

Viesu rīcībā ir Zepter Meeting Club, SmartLife restorāns un Ze-presso aperitīvu bārs. Ēdienkarti veido Vidusjūras valstu un starptautiskās virtuves ēdieni, kas pagatavoti pēc Zepter unikālās veselīgu ēdienu pagatavošanas metodes – jaukākai un ilgākai dzīvei. Šīs viesnīcas unikālā iezīme ir iespēja piedalīties viesnīcas šefpavāra vadītajās meistarklasēs un apgūt Zepter Masterpiece CookArt ēdienu pagatavošanas noslēpumus.

Pašlaik Zepter produkcija ir nepieciešama vairāk nekā jebkad agrāk, un Zepter Apart Hotel iepazīstina viesus ar mūsu unikālo dzīvesveidu.

Dzīvojiet Zepter stilā! Dzīvojiet jaukāk. Dzīvojiet ilgāk.

Papildu informācija: http://www.hotelzepter.rs/

Durvis vērusi un viesus sveic pirmā Zepter Apart Hotel 5-zvaigžņu viesnīca.

Durvis vērusi un viesus sveic pirmā Zepter Apart Hotel 5-zvaigžņu viesnīca.

Durvis vērusi un viesus sveic pirmā Zepter Apart Hotel 5-zvaigžņu viesnīca.


Prix Zepter International 2014

 

Par Zepter konkursa uzvarētāju šogad kļuva Kevins Mičelli. Konkursa finālā par galveno balvu – 10 000 eiro un Zepter International 2014. gada jaunā šefpavāra prestižo titulu cīnijās arī Daniels Deividss, Stefans Sīgls un Tobiass Vuslers.

Balva tika piešķirta svinīgajā pasākumā Ferstel pilī Vīnē 2014. gada 21. oktobrī slavenu viesu klātbūtnē, kas ieradās uz šo pasākumu no visas pasaules. Žūrijā strādāja pazīstami šefpavāri un izsmalcinātās virtuves eksperti no Austrijas un visas pasaules, arī Martina Hoenloha, Lafers Johanns, Žaks Gantī un daudzi citi.

Nesen nodibinātā Zepter International jauno šefpavāru balva, par kuras patronesi kļuva Madlēna Cepteres kundze, tiek piešķirta profesionāļiem vecumā līdz 35 gadiem, kuru radošā pieeja ir ļāvusi gūt atzinību izsmalcinātās virtuves pasaulē. Pirmo reizi šī balva tika piešķirta 2013. gada 22.novembrī. Par pirmo jaunā izsmalcinātās virtuves konkursa uzvarētāju kļuva Žiljēns Rošto, hoteļa Lancaster (Parīze) talantīgais šefpavārs.

2015. gadā prestižais konkurss notiks Polijā – no jauna meklēsim jaunās gastronomijas zvaigznes.

 

Papildu informācija: www.youtube.com 
kā arī apmeklējiet mūsu vietni:
https://www.facebook.com/zepter.junge.koeche/timeline?ref=page_internal

Prix Zepter International 2014

Prix Zepter International 2014

Prix Zepter International 2014
 

Zepter International cīnās pret vēzi

 

Zepter International ir Dagmāras un Vaclāva Havela fonda Vize 97 ģenerālais partneris. Šī organizācijas strādā zarnu trakta vēža agrīnās diagnostikas un profilakses sfērā. 2014. gada 29. septembrī Prāgā notika VI gastrointestinālās onkoloģijas biedrības sēde, uz kuru sapulcējās visā pasaulē pazīstami ārsti un speciālisti, lai apsptiestu zarnu trakta vēša profilakses un agrīnās diagnostikas nozīmi. Zepter International šajā pasākumā pārstāvēja doktors Maikls Maknamara, MD no Montekarlo, un doktors Peters Minariks, MD, PhD no Sv. Elizabetes vēža institūta Bratislavā.

5. oktobrī kompānijas Zepter prezidents un vadītāji piedalījās galā pasākumā un pauda atbalstu VIZE 97 fondam.

 

Papildu informācija: youtu.be


Kad 24. septembrī pasaulslavenā Monako jahtu parāde tuvojās beigām, daudzās majestātiskās jahtas, kuras bija uz nedēļas nogali apmetušās skaistajā Monako ostā, izklīda uz visām debespusēm. Pasākums bija piesaistījis modernākās un skaistākās jahtas, kuras sapulcējās no visas pasaules un izmeta enkuru ostā, lai piedalītos Monako jahtu parādē 21. – 24. septembrī.

Jahtām dodoties uz tāliem zemeslodes nostūriem – gan uz Karību salām vai Klusā okeāna dienvidiem, līdzi tās nesīs vienu ziņu. Nenoliedzami, nedēļas nogales zvaigzne bija 'joyMe. Zepter International prezidenta un dibinātāja Filipa Zeptera kunga personiskā jahta. ‘joyMe ir 50 metrus gara jahta, kas paver jaunus apvāršņus jahtu dizaina sfērā. Tas ir īsts Zepter International sapņa un filosofijas iemiesojums, kas caurvij gan paša uzņēmuma, gan 80.000.000 Zepter produktu lietotāju dzīvi visā pasaulē.

Jahtas dizaina izstrādē piedalījās arī pats Zeptera kungs, un ‘joyMe maina priekšstatus par moderno jahtu dizainu. Pateicoties kompānijas Zepter darbinieku vēlmei tiekties pēc ideāla dizaina un novatoriskām tehnoloģijām, 'joyMe manāmi izceļas starp pārējām jahtām. Jahtas elegantās līnijas ir drosmīgas aizrautības un prieka izpausme. Jahtas dizainā akcentēts ir tās garums, nevis augstums, tāpēc šķiet, ka tā pastāvīgi ir gatava traukties uz priekšu, pat atrodoties dokā. Glītais krāsojums ar plūstošajām līnijām, šķiet, iemieso jaunatnes pozitīvismu un prieku par dzīvi.

‘joyMe pasākumā atradās uzmanības centrā un piesaistīja korespondentu un žurnālistu uzmanību no visas pasaules, piemēram, TF1 no Francijas, Fashion TV, Gazette de Monako, RTL, TV Prima (Čehija), Yachts Russia, Luxury Magazine Rich & Famous (Rumānija) un raidsabiedrības no Austrijas un Balkānu reģiona, kā arī daudzus citus nozīmīgāko plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus, kuri bija atbraukuši, lai sagatavotu informāciju par šo luksusa kuģi un to, ko tas simbolizē ne tikai jahtu būvniecības nozarē, bet arī no ražošanas, tehnoloģiju, dizaina un dzīves stila skatupunkta.

Piektdienas naktī uz ‘joyMe noritēja plašs pasākums, kurā piedalījās arī slavenības no Monako, kā arī no visas pasaules. Muzikālo izklaidi nodrošināja pasaulslaveni dīdžeji, Anja J un brazīliešu bungu orķestris. Noritēja Zepter Style, Svetlanas Livadnajas un Katalīnas Botezatu modes demonstrējumi.

Ielūgumi uz šo pasākumu bija ļoti pieprasīti. Pasākuma saimnieks, protams, bija pats Zeptera kungs, starp viņa viesiem bija tādas ievērojamas personas, kā sers Maikls Smerfits, Īrijas goda konsuls Monako un ievērojama figūra Eiropas biznesā, Dr. Maikls Maknamara, pasaulslavenais ārsts un trīsdimensiju organisma skenēšanas tehnoloģijas vadošais eksperts, kā arī Pols Makginess, U2 menedžeris.

Šajā pasākuma naktī bija ne tikai iespējams sastapties ar slavenībām, bet arī izjust dzīvi uz ‘joyMe klāja un novērtēt Zepter dzīves stilu. Šis drosmīgais un skaistais inženieru domas iemiesojums ir veidots ar vienu vienīgu mērķi – padarīt laimīgus un apmierinātus tos, kuri ir uzkāpuši uz tās klāja. Zepter izmanto savas izcilās tehnoloģijas un dizainu, lai nodrošinātu veselīgāku un laimīgāku dzīvi, un ‘joyMe ir spilgts Zepter dizaina piemērs, apliecinājums tam, ka skaists un lietderīgs dizains var nodrošināt labāku dzīvi tā lietotājam.

"joyMe ir kas vairāk nekā jahta! Tie ir svētki, sapnis, kas jau ienācis miljonu cilvēku dzīvē visā pasaulē, tas ir solījums, ka viss ir iespējams. Tas ir pirmais uzņēmuma Philip Zepter Yachts Ltd. projekts un iezīmē jaunu luksusa ēras sākumu. Zepter International turpina paplašināties augstākās klases produktu ražošanas jomā, pateicoties Zeptair, augstākās klases lidmašīnu ražošanas kompānijai un tagad arī Philip Zepter Yachts Ltd., kas nesīs Zepter filosofiju tālās zemēs.

Pateicoties šim šedevram, ir pamodusies Zeptera kunga mīlestība pret jūru un tieksme pēc dzīvesveida, kurā līdzsvarota atpūta, izpriecas un panākumi uzņēmējdarbībā. Šī filosofija ir ļāvusi Zeptera kungam gūt panākumus ar Zepter International, kas pārstāvēta vairāk nekā 60 valstīs 5 kontinentos. Zepter International vienmēr paver jaunus apvāršņus, radot jaunus risinājumus, kas nodrošinās veselīgu un laimīgu dzīvi saviem klientiem. Jahta atspoguļo Zepter International dizaina ideālus, tās koncepcija ietekmē tās īpašnieku un atbalsta to ceļā uz labāku dzīvi. Zepter International misija ir skaidra un bezgala vienkārša. Mēs varam likt lietā savus panākumus un mudināt sabiedrību pievienoties mūsu vienkāršajam moto – ilgāka dzīve.

www.philipzepteryachts.com

‘joyMe Monako jahtu parādē

Philips Zepters, ‘joyMe ir 50 metrus gara jahta

‘joyMe dizains ļauj tai izcelties pārējo jahtu vidū.


Philips Zepters, ‘joyMe ir 50 metrus gara jahta

Philip Zepter, Zepter Group prezidents un sers Maikls Smerfits, Īrijas goda konsuls Monako un viens no vadošajiem uzņēmējiem Eiropā.


Philips Zepters, ‘joyMe ir 50 metrus gara jahta

Zepter ballīte rit pilnā sparā.


Philips Zepters, ‘joyMe ir 50 metrus gara jahta

Brazīliešu bundzinieku orķestris iededzina sirdis.


Philips Zepters, ‘joyMe ir 50 metrus gara jahta

Laipni lūdzam uz klāja!


Filips Zepters, Zepter International prezidents un dibinātājs, ir viens no pieciem ārzemniekiem, kam ASV piešķīrušas prestižo Elisa salas Goda medaļu. Zeptera kungs to saņēma 2011. gadā par filantropa darbību un unikālo Veselības misiju.

Ņujorka, 2011. gada 16. maijs. Filips Zeptera kungs, Zepter International prezidents un dibinātājs un pasaulslavenais filantrops, 7. maijā saņēma prestižo starptautisko Elisa salas Goda medaļu svinīgā ceremonijā Ņujorkā. Zeptera kungs tika izraudzīts starp tūkstošiem kandidātu par viņa filantropa darbību. Bez tam Zepter International Veselības misija tika atzīta par izcilu ieguldījumu miljoniem cilvēku veselībā visā pasaulē, kā arī visas sabiedrības attīstībā.

Elisa salas Goda medaļa tiek piešķirta izcilām personībām, kuras velta savu dzīvi sabiedrībai, vēstures saglabāšanai, attiecību veidošanai starp dažādām kultūrām vai dalās savos personiskajos vai profesionālajos sasniegumos, lai nestu labumu visiem.

"Elisa salas Goda medaļa iezīmē amerikāņu dzīves daudzveidību un simbolizē tās nezūdošo garu. Imigranti, kas veido amerikāņu nācijas pamatu, reiz ieradās Elisa salā, meklējot runas un reliģijas brīvību, ka arī ekonomiskās izaugsmes iespējas. Elisa salas Goda medaļa simbolizē ne tikai pateicību atsevišķām personām, bet arī plurālismu un demokrātiju, kas ir ļāvusi cilvēkiem saglabāt savu kultūras daudzveidību," sacīja NECO izpilddirektore Rozmarija Talione.

ASV Senāts un Pārstāvju palāta ir vienbalsīgi pieņēmuši rezolūcijas par Elisa salas Goda medaļas atzīšanu. Amerikas Savienotajās Valstīs, šis ir viens no prestižākajiem apbalvojumiem. Ikgadus Elisa salas Goda medaļu saņēmušās personas tiek iekļautas ASV Kongresa oficiālajā biļetenā, tādējādi pagodinot cilvēkus, kas veikuši lielu darbu gan Amerikas nācijas, gan arī visai pasaules labā. 2011. gadā tika svinēta šī apbalvojuma 25. gadskārta. Filipam Zeptera kungam kā cilvēkam, kurš nav saņēmis Amerikas Savienoto Valstu pilsonību, Elisa salas Goda medaļas saņemšana ir liels pagodinājums.

Saņemot Elisa salas Goda medaļu, Filips Zeptera kungs ierindojās starp pieciem citiem Amerikas Savienoto Valstu nerezidentiem, kuri ieguvuši šo apbalvojumu, tajā skaitā Tony Blair. Apbalvojumu ir saņēmuši arī vairāki ASV prezidenti: Bill Clinton, George Bush, Ronald Reagan, Jimmy Carter un Gerald Ford. Bez tam šis apbalvojums ir piešķirts daudziem pasaulslaveniem filantropiem, piemēram, Frank Sinatra, Muhammad Ali, Rosa Parks, Elie Wiesel, General Norman Schwarzkopf, Mickey Mantle, Gloria Estefan, Donald Trump, Lee Iacocca, un Barbara Walters.

„Aizraujošais Filipa Zeptera stāsts ir vēstījums par smagu darbu, ticību saviem spēkiem un gatavību riskēt. Nelielā, 1986. gadā dibinātā kompānija ir pārvērtusies par starptautiska mēroga uzņēmumu, kas ražo produkciju Vācijā, Šveicē un Itālijā, savukārt saražotā produkcija tiek izplatīta vairāk nekā 60 valstīs visā pasaulē.” The Monaco Times, 2009.

Ar smagu darbu un kolosālu pašatdevi vairāk nekā 25 gadu laikā Filips Zeptera kungs ir radījis miljardiem dolāru vērtu biznesu. Viss sākās ar izcilu ideju par luksusa klases kvalitātes produktu līnijas izveidi, kas uzlabotu cilvēku dzīvi un pagarinātu viņu mūžu; gadu laikā, Zepter International izaugsme ir fenomenāla. Pašlaik kompānijā Zepter International strādā vairāk nekā 130 000 tūkstoši cilvēku no visas pasaules, ik pēc 10 sekundēm kaut kur pasaulē sākas jauna Zepter kompānijas prezentācija, turklāt kopējais pārdotās produkcijas skaits pārsniedz 760 miljonus – kompānijai ir vairāk nekā 80 000 000 apmierinātu klientu visā pasaulē.

Filipa Zeptera kunga ģimenei ir plašs darbalauks gan komerciālajās, gan arī nekomerciālajās darbības sfērās, turklāt arī pats Filips Zeptera kungs ir palicis uzticīgs šīm vērtībām. „Uzņēmuma sociālā atbildība ir iebūvēta Zepter Group uzņēmuma gēnos. Šogad, svinot Zepter Group 25. jubileju, varam apgalvot, ka kompānija visus iepriekšējos savas pastāvēšanas gadus par svarīgāko sava darba prioritāti ir uzskatījusi ideju par labākas pasaules izveidošanu,” atzīmēja Philip Zepter kungs.

Filipa Zeptera kunga ģimenei ir plašs darbalauks gan komerciālajās, gan arī nekomerciālajās darbības sfērās, turklāt arī pats Filips Zeptera kungs ir palicis uzticīgs šīm vērtībām. „Uzņēmuma sociālā atbildība ir iebūvēta Zepter Group uzņēmuma gēnos. Šogad, svinot Zepter Group 25. jubileju, varam apgalvot, ka kompānija visus iepriekšējos savas pastāvēšanas gadus par svarīgāko sava darba prioritāti ir uzskatījusi ideju par labākas pasaules izveidošanu,” atzīmēja Philip Zepter kungs.

Ilgus gadus Philip Zepter kungs ir dāsni atbalstījis pasaules lielākos sporta notikumus, tādus kā: Formula 1 Pasaules čempionātu (2000-2010), ieskaitot slaveno Monako Grand Prix Formula 1 izcīņu, Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) oficiālos čempionātus (2003-2011) kā arī Pasaules čempionātus hokejā (2001-2011), vienmēr pievēršot uzmanību savam ideālam: Zepter – ilgāka dzīve.

Philip Zepter kungs ir izstrādājis Zepter filosofiju, kuras pamatā ir veselīgs dzīves veids un ideāla kvalitāte, kuras mērķis ir esošo un nākošo paaudžu veselības uzturēšana un ekoloģisko problēmu novēršana.

„Tikai tagad mēs uzzinām, cik daudzas dzīvības mums ir izdevies izglābt, cik ievērojami mums ir izdevies paildzināt dzīvi. Mēs paši bijām apmulsuši, uzzinot, ka šie skaitļi ir izteikti miljonos. Tieši tādēļ mums vajag trīskāršot mūsu pasākumus un darbību. Šodien vairāk nekā jebkad pasaulei ir vajadzīga Zepter Veselības misija,” atzīmēja Philip Zepter kungs.

1994. gadā Zepter kungs kopā ar dzīvesbiedri nodibināja Philip and Madlena Zepter fondu, organizāciju, kuras ziņā ir stipendiju izsniegšana, atbalsts visāda veida humanitārā darbā un palīdzība tūkstošiem izmisumā nonākušu cilvēku. Fonda līdzekļi tiek izmantoti grantu piešķiršanai jaunajiem talantiem kā arī zinātnisku un tehnisku projektu atbalstīšanai un kultūras attīstībai, piemēram Madlenianum Opera House and Theatre ir pirmais privātais operas teātris Eiropā kopš Otrā pasaules kara. Turklāt Fonds iedrošina un atbalsta kultūras un mākslas pasākumus ar kompānijas rīkotā Artzept starpniecību, kura ietvaros tiek pasniegtas dāsnas balvas, piedāvātas fantastiskas izstāžu organizācijas iespējas jaunajiem māksliniekiem un dizaineriem. „Ticēt labam un lietderīgam dizainam ir viens, bet pavisam kas cits – investēt ar mērķi gūt patiesu baudu, redzot kā plaukst un attīstās talants,” piebilst Madlena Zepter.

Šobrīd Philip Zepter vīzija attiecībā uz sociālās nozīmes jautājumiem, proti uztura un labklājības veicināšana ar veselīga dzīvesveida palīdzību ir aktuālāka nekā jebkad.

Zepter kungs ir ieguvis arī tādus apbalvojumus, kā Zelta Merkūra balva (Golden Mercury Award), šo apbalvojumu, viņš ir ieguvis 5 reizes kā itāļu industriālā progresa līderis; Itālijas Republikas darba bruņinieka tituls (Cavaliere del Lavoro della Repubblica Italiana Award) par izcilu pakalpojumu sniegšanu itāļu industrijai un sabiedrībai, Krievijas Zinātņu akadēmijas Zelta balva par kvalitāti, tehnoloģijām un novācijām, kā arī Sudraba Goda medaļa par ieguldījumiem medicīnā un sabiedrības veselības aizsardzībā.

Zepter kunga vēlme palīdzēt grūtības nonākušiem cilvēkiem ir acīmredzama, nav iespējams saskaitīt cilvēkus, kam viņš ir palīdzējis, pastāvīgi ziedojot līdzekļus daudzām starptautiskām labdarības organizācijām un fondiem, piemēram Starptautiskajam Sarkanajam Krustam, Apvienoto Nāciju Starptautiskajam Bērnu fondam (UNICEF) un fondam Glābiet bērnus, kā arī citām labdarības iestādēm. Madagaskarā atrodas ciems Zepter village, - šeit ir pamatskola un vidusskola, poliklīnika un vairāk nekā 100 dzīvojamās mājas. Pat ārpus Saules sistēmas atrodas viņa vārdā nosaukta planēta.

Elisa salas Goda medaļa daiļrunīgi papildina Zepter kunga garo sasniegumu sarakstu un atspoguļo viņa patiesos filantropiskos centienus.

 

www.neco.org

Zepter International prezidents un dibinātājs
viens no pieciem ārzemniekiem,
kam ASV piešķīrušas prestižo
Elisa salas Goda medaļu.
Zepter kungs to saņēma 2011. gadā
par filantropa darbību un unikālo Veselības misiju.

Philips Zepters ierodas Elisa salā, lai saņemtu Goda medaļu
ARVIEN AUGSTĀKI IDEĀLI

Mēs patiesi lepojamies ar saviem produktiem.
Mēs esam lepni par izcilo kvalitāti, neatkārtojamo dizainu un modernajām tehnoloģijām.


Mums patīk mūsu darbs.
Mēs cienām tos, kas strādā ar mums.
Mūsu darbības pamatā ir princips:
JŪSU VESELĪBA UN SKAISTUMS.

Philip Zepter


Saņemot Elisa salas Goda medaļu, Zeptera kungs kļūst par vienu no ārzemniekiem, kam ASV piešķirts godpilnais apbalvojums.
Philip Zepter kunga ģimenei ir plašs darbalauks gan komerciālajās, gan arī nekomerciālajās darbības sfērās
1994. gadā Zeptera kungs kopā ar dzīvesbiedri nodibināja Philip and Madlena Zepter fondu
Zepter kunga vēlme palīdzēt grūtības nonākušiem cilvēkiem ir acīmredzama -  viņš pastāvīgi ziedo līdzekļus daudzām starptautiskām labdarības organizācijām un fondiem, piemēram Starptautiskajam Sarkanajam Krustam, Apvienoto Nāciju Starptautiskajam Bērnu fondam (UNICEF) un fondam Glābiet bērnus,

Zepter: Zelta ēra, Starptautiskā biznesa konference 2010

Zepter: Zelta ēra, konference, kurā tika sapulcēti augstākā līmeņa vadītāji no visas pasaules. Tā bija iespēja parādīt Zepter jaunākos tehnoloģiski attīstītākos produktus un izcilo dizainu. Tie ir augstākās kvalitātes produkti, kas izstrādāti saskaņā ar Zepter skaistuma un veselības misiju.
Zepter: Zelta ēra sniedza iespēju Zepter darbiniekiem sastapties, lai dalītos idejās, zināšanās, iemaņās un pieredzē, lai izceltu Zepter vietu biznesa pasaulē. Laikā, kad visa pārējā pasaule ir palēninājusi attīstības tempus, Zepter atklāj jaunus tirgus un palielina apjomus jau esošajos. Šī ir Zepter izaugsmes iespēju pasaule. Zepter Zelta ēras pamatā ir fakts, ka kompānijai ir neierobežotas iespējas algot darbiniekus. Zepter dod cilvēkiem iespēju strādāt pašiem savā labā bez finansiāliem ieguldījumiem, saņemt maksimālu atbalstu, plašas peļņas iespējas, iespēju veidot starptautisku karjeru, kuras ietvaros tiek sniegtas iespējas ceļot un piedalīties starptautiskos konkursos, saņemt prēmijas un laimēt balvas. Ikvienam, kas meklē darbu, labāku darbu, labāku algu, papildu ienākumus, labāku dzīves kvalitāti, Zepter durvis vienmēr ir atvērtas. Kompānija darbiniekiem piedāvā drošību un stabilitāti, dod iespējas darbiniekiem un sabiedrībai. Kompānija pastāvīgi meklē jaunus darbiniekus, jaunus cilvēkus un īpaši apmācītus speciālistus, kuri vēlas gūt sekmes. Zepter šodien piedāvā to, ko nepiedāvā citas kompānijas – garantētu elastīgu darbu ikvienā pasaules valstī. Zepter lieliskie produkti visā pasaulē palīdz mainīt dzīvi, nodrošina cilvēkiem vairāk brīva laika un cīnās par ilgāku, veselīgāku un laimīgāku dzīvi.

Zepter: Zelta ēra faraonu zemē

Uz sešām dienām Portgaliba, Mars-Alamā kļuva par Zepter pasaules centru, jo Zepter augstākā līmeņa vadītāji no visas pasaules sapulcējās Sarkanās jūras krastā, lai atdzīvinātu Zepter sapni. Viesi tika sveikti ierodoties otrdien, 2. februārī ar siltu Zepter sveicienu pie baseina viesnīcā Hotel Crowne Plaza Resort. Trešdiena un ceturtdiena tika veltītas darbam Zepter Speed Business seminārā. Vadošie darbinieki no vairākām valstīm apsprieda jaunās izstrādes un iniciatīvas, kas saistītas ar visām Zepter tirdzniecības markām – Zepter Medical, Zepter Cosmetics & Luxury, Zepter Home Art un Zepter Home Care. Konferences lietišķā daļa tika noslēgta ar Zepter Only White Party – izsmalcinātu izklaidi, kurā tika noteikts apģērba stils “tikai baltā tērpā”. Tika atjaunota arī sadarbība starp kompānijām Zepter un Fashion TV, jo FTV modeļu konkurss viesojās Zepter Only White Party līdz ar fantastisku modeļu šovu, kas cīnījās par vietu finālā. Viesību laikā izklaidi nodrošināja modes skate un House Music skatuves VIP Ania J un slavenais D.J. Tania La Croix. Piektdien, 5. februārī tika organizēta Zepter pasākuma kulminācija – šovs Big Zepter Show Starptautiskajā konferenču centrā Port Galibā. Šī ekstravagantā izklaide ietvēra arī jauno Zepter produktu prezentācijas: Zepter Masterpiece Electropolished Cookware, revolucionāra Zepter pretpiedeguma tehnoloģija, un Ze-presso Café, īsts kafijas baudījums.

Tika demonstrēta arī Vacsy – vakuuma iesaiņošanas sistēma jaunā izskatā jaunajai desmitgadei. Zepter Cosmetics līnijā tika demonstrēts Swisso Logical Philip Extreme tualetes ūdens, savukārt Zepter Home Care līnijā – TURBOhandy 2in1 tīrīšanas sistēma. Lielajā Zepter šovā viesus iedvesmoja Zepter International dibinātāja un prezidenta, nesalīdzināmā Philip Zepter teiktie vārdi. Izklaidi nodrošināja leģendārais ēģiptiešu bundzinieks Said El Artist un viņa Nīlas Muzikanti. Brazīlijas aromātu ienesa brazīliešu dejotāju un bundzinieku grupa, kas sagatavoja skatuvi Ze-presso Café. Fashion TV dibinātājs un prezidents Michel Adam šeit saņēma augstu Zepter International un Fashion TV draudzības vērtējumu. Philip Zepter kungs augstu novērtēja un dāsni apbalvoja Zepter pārstāvjus un menedžerus, kuru gada sniegums pārsniedza gaidīto, pasniegdams prēmijas, kuru kopējā vērtība pārsniedz 1 miljonu eiro, un balvas, kuru starpā bija arī 5 automašīnas Mercedes. Sestdien dalībnieki sacentās Zepter Olimpiskajās spēlēs – tika izveidotas komandas, kas sacentās pludmales volejbolā un pludmales futbolā. Pirmo vietu ieņēma Krievijas komanda, otrajā vietā bija Baltijas komanda, savukārt trešās vietas ieguvēja bija Starptautiskā komanda. Vakarā notika lielās noslēguma galā viesības – The Zepter Egyptian Gala Dinner. Viesus izklaidēja viena no lielākajām Ēģiptes zvaigznēm - Rico ar savu grupu, Naughan, slavenā vēderdejotāja, estrādes zvaigzne Jocelyn Brown un Faze Action Disco Funk Band no Londonas. Viesi dejoja visu nakti un lieliski atpūtās, pavadot pēdējo nakti pie Sarkanās jūras; nākamajā dienā, atgriežoties mājās, viņi līdzi aizveda atmiņas par tuksnesi un smiltis matos...

Reklāmas raksts par
Zepter Starptautisko biznesa konferenci 2010

Zepter: Zelta ēra, Starptautiskā biznesa konference 2010, Filips Zepters
Zepter: Zelta ēra, Starptautiskā biznesa konference 2010, Portgaliba, Sarkanās jūras krasts Ēģiptē
Zepter: Zelta ēra, Starptautiskā biznesa konference 2010, dejotāji
Zepter: Zelta ēra, Starptautiskā biznesa konference 2010, Jocelyn Brown
Zepter: Zelta ēra, Starptautiskā biznesa konference 2010, FTV modeļi

Princis Alberts pagodina Filipu Zepteru, iekļaujot savā privātajā kolekcijā viņa ziedoto vēsturisko kuteri.

Filips Zepters ziedoja Monako prinča antīko automašīnu kolekcijai kuteri, ar kuru Guido Cappellini ieguva savu 10. Pasaules čempiona titulu.

Vēsturiska diena Monako karalistei, vēsturiska diena Zepter International un, protams, iemesls lepoties Guido Cappellini. 2010. gada 2 jūlijā Monako princis Alberts II iekļāva savā Collection de Voitures Anciennes de S.A.S. le Prince de Monaco (antīku un leģendāru automašīnu karaliskā kolekcija) F1 Inshore motora katamarānu, ar kuru Guido Cappellini izcīnīja savu desmito pasaules čempiona titulu.

To ziedoja Filips Zepters, kompānijas Zepter International prezidents un dibinātājs, kā arī ilggadējs Cappellini centienu sponsors, turklāt jūras transporta līdzeklis tiks pirmo reizi izstādīts muzejā, kurā līdz šim bija aplūkojama vienīgi automobiļu kolekcija. Kuteris DAC CM 2009, kas iegāja vēsturē pagājušajā decembrī, kad Cappellini ieguva desmito pasaules čempiona titulu, tiks pastāvīgi izstādīts muzejā un mūžīgi atgādinās Cappellini sasniegumu, kā arī atgādinās Zepter vārdu, kurš lepni atainots uz kutera.

Zepter princis Alberts CappelliniArtzept izstāžu zāle

Jaunās Artzept mājas Milānā

Pēc ceļojuma pa pasauli Artzept izstādes pastāvīgā atrašanās vieta būs Zepter International industriālajā sirdī. Artzept, Eiropas vadošā dizaina balva tagad ir atradusi pastāvīgo mītni starptautiskās kompānijas dzimšanas vietā, kompānijas, kas gūst panākumus vairāk nekā 60 valstīs piecos kontinentos.

2010. gada 10. jūnijā Menfi Industria (kompānijas Zepter) ēkas mirdzošā pieņemšanas zāle tika pielāgota izsmalcinātai funkcijai. Madlena Zepter kundzes plašās privātās mākslas priekšmetu kolekcijas eksponāti rotāja sienas kā Zepter draugi un viesi, gaidot divu goda viesu – Zepter kunga un kundzes ierašanos.

Tiklīdz darbs ar šķērēm bija galā, Madlena Zepter kundze teica valdzinošu runu, kurā, starp citu, teica arī sekojošus vārdus: „Cilvēka radošais potenciāls ir augstākā investīciju forma. Ticēt, ka dizains ir labs un lietderīgs, - ir viens. Pavisam kas cits ir izdarīt investīcijas, lai gūtu iespēju priecāties par talantu izpausmēm un uzplaukumu,” – teica visā pasaulē pazīstamā mākslas patronese un mīļotāja.

Artzept showroom


Zepter dzīves stils Milānā

Zepter atklāšana savaldzina Milānu

Pašā Milānas centrā, iespaidīgā pilsētas Doma ēnā starp staltām ēkām un trauslajiem tramvajiem atrodas Triangolo d’Oro, Milānas modes rajona pukstošā sirds. Tieši šeit daudzi slaveni modes dizaineri ir atraduši sev galvenās telpas un iekārtojuši izstāžu zāles.

Smaržīgā vasaras naktī, 9. jūnijā šajās ielās bija jūtams satraukums, jo ekskluzīvākais tirdzniecības rajons pasaulē apsveica jauno kaimiņu, Zepter Lifestyle Milano. Zepter International mirdz kā dārgakmens pilsētas elegantākajā rajonā via San Pietro all’Orto 10.

Līdz ar 500 Zepter veikaliem pasaules svarīgāko lielpilsētu elegantākajās ielās Zepter tagad var minēt Milānu starp iespaidīgākajām izstāžu telpām un augstas klases veikaliem. Lieliski organizētajā atklāšanas pasākumā, kas tika nosaukts par Zepter Lifestyle Milano, tika sveikts arī kompānijas prezidents Philip Zepter un viņa dzīvesbiedre Madlena, - tieši viņi pārgrieza lentu, atklājot fantastisko izstāžu zāli.

Zepter Lifestyle MilānaPRESE

Sīkāka informācija pieejama Zepter preses birojā:

 
Select Zepter country

Zepter International

Zepter International preses relīze

Zepter: The Golden Age, logo

Zepter: Zelta laikmets, starptautiskā biznesa konference 2010

reklāma

preses relizeArtzept


ARTZEPT 2021
- GAISMA UN OPTIMISM

Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISM

Žūrija ir izvēlējusies 18. starptautiskās dizaina balvas ieguvējus
Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS
Mēs esam priecīgi apsveikt radošos prātus, kuri ir iesnieguši savu darbu:

1. vieta - 10 000 eiro balva
Marko Gavrilović
, Serbija
un
Niko Kapa, Apvienotā Karaliste


2. vieta - Zepter produkcija 4000 eiro balva
Cornelius Comanns, Vācija.

3. vieta - Zepter produkcija 3000 eiro balva
László Sandor, Ungārija.


Īpašā atzinība:
Diána Alchhabi (Ungārija)
Miloljub Cekić (Serbija)
Gogi Chachanidze, Nia Karitchashvili, Ziko Tchkonia (Gruzija)
Huda Gharandouqa (Jordānija)
Alan Hung (Kanāda)
Andrej “The Pianist” Josifovski, (Serbija)
Francine LeClercq, (ASV)
Alexander Matyuk, (Baltkrievija)
Mathieu Scherrer, (Francija).

Atklājiet Artzept 2021 uzvarētājus: 

Artzept!


SPONSORA DARBĪBA

Zepter International stāsts ir vēstījums par spēku, cēlumu, kaisli un ticību saviem spēkiem.

Daudzus gadus, Zepter International ir bijis galvenais sponsors simtiem globāla līmeņa sporta notikumu, tādiem kā Formula 1 Pasaules čempionāts (Monako, Kanādā un Brazīlijā), Formula 1 Ūdenssporta Pasaules čempionāts, Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) rīkotajiem pasaules un Eiropas čempionātiem, Pasaules čempionātam hokejā (oficiālais sponsors un nacionālas komandas sponsors) un Eiropas čempionāta rokasbumbā sponsors. Turklāt mēs atbalstām arī daudzus citus sporta veidus: Zepter Herculis IAAF Zelta līgas vieglatlētikas sacensības Montekarlo, vispasaules tenisa turnīri Montekarlo, Maljorkā, Štutgarte un Hannoverē, vienmēr ievērojot vienu un to pašu ideālu: TIEKŠANĀS PĒC ILGĀKAS, VESELĪGĀKAS UN LAIMĪGĀKAS DZĪVES.

F1 PASAULES ČEMPIONĀTS

Zepter komanda un galvenais sponsors
1997. – 1998. komanda Arrows
1999. komanda Jordan
2001. Grand Prix, Brazīlija – galvenais sponsors
1997. – 1999. – 2000. – 2001. – 2002.
Grand Prix, Kanāda – galvenais sponsors
2000. – 2001. – 2002. – 2003. – 2004. – 2005. – 2006. – 2007. – 2008. – 2009. – 2010.
Grand Prix, Monako - galvenais sponsors

F1 KUTERU PASAULES ČEMPIONĀTS

Zepter komandas oficiālais sponsors
2000. – 2001.
Zepter komandas ģenerālais sponsors
2002. – 2003. – 2004. – 2005. – 2006. – 2007. – 2008. – 2009. – 2010.

F3000 PASAULES ČEMPIONĀTS

Oficiālais sponsors
1998. – 1999. Fortec

F3000 LIELBRITĀNIJAS ČEMPIONĀTS

Oficiālais sponsors
2000. komanda Benetton Junior

F3000 BRITISH CHAMPIONSHIP

Official Sponsor
2000 Benetton Junior Team

EIROPAS PORSCHE SUPERKAUSS

Zepter komandas ģenerālais sponsors
1995. – 1996. – 1997. – 1998.

VAUXHALL JUNIORU FORMULA

Oficiālais sponsors
1999. komanda Lewis

ZEPTER HERKULESS IAAF
(Starptautiskā amatieru atlētu federācija)

ZELTA LĪGAS ATLĒTU TIKŠANĀS
ģenerālais sponsors
1997. – 1998. – 1999. – 2000. Montekarlo

ZEPTER IAF (Starptautiskā atlētu federācija)
MEISTARKLASE

Ģenerālais sponsors
1998. Montekarlo

ATLĒTU TIKŠANĀS TELPĀS

Ģenerālais sponsors
1998. Tampere

ATLĒTU ZVAIGŽŅU TIKŠANĀS

Ģenerālais sponsors
1998. – 2000. Rieti

PASAULES ČEMPIONĀTS HOKEJĀ

Ģenerālais sponsors
1998. Šveice
1999. Norvēģija
2000. Krievija
2001. Vācija
2002. Zviedrija
2003. Somija
2004. Čehija
2005. Austrija
2006. Latvija
2007. Krievija
2008. Kanāda
2009. Vācija
Kvalifikācijas spēles:
2003. Horvātija, Ungārija
Oficiālais nacionālās komandas sponsors:
2001. – 2002. Krievija un Ukraina
2003. – 2005. Krievija, Ukraina un Latvija
2004. Krievija, Ukraina, Latvija, Kazahstāna un Kanāda
2005. Krievija, Ukraina, Kazahstāna, Kanāda un Baltkrievija
2006. Ukraina, Kazahstāna, Kanāda, Baltkrievija un Itālija
2007. Ukraina, Kanāda, Baltkrievija un Itālija
2008. Francija, Kanāda, Baltkrievija un Itālija
2009. Francija, Kanāda, Baltkrievija un ASV
2010. Kanāda, Baltkrievija, Itālija un Kazahstāna

PASAULES ČEMPIONĀTS BASKETBOLĀ

Ģenerālais sponsors
1997. Barselona
1998. Atēnas (vīriešiem)
1998. Berlīne (sievietēm)
2002. Indianapolise, ASV (vīriešiem)
2002. Ķīnas Tautas Republika (sievietēm)

EIROPAS ČEMPIONĀTS BASKETBOLĀ

Ģenerālais sponsors
2001. Eiropas čempionāts vīriešiem – Turcija
2002. Eiropas Līga sievietēm – Francija
 

ITĀLIJAS NACIONĀLĀ BASKETBOLA KOMANDA

Galvenais sponsors 2001. – 2002.

FIBA

Oficiālais sponsors 2003. – 2011.
- Pasaules Čempionāts: 2010. Turcija, Čehija
- Vispasaules sacensības jaunietēm:
2003. Horvātija; 2005.; 2006. – 2009. Brazīlija;
2009. Taizeme; 2010
- Vispasaules sacensības jauniešiem:
2003. Malaizija 2005.; 2006. Japāna;
2007. Jaunzēlande, Meksika; 2010.
- 2003. Eiropas Čempionāts vīriešiem,
Zviedrija; 2005.; 2008. Grieķija; 2009. Polija
- Eiropas Čempionāts sievietēm:
2003. Grieķija; 2005.; 2008. Spānija; 2009. Latvija
- Amerikas Olimpiskās spēles (kvalifikācijas turnīrs) sievietēm un vīriešiem: 2003.; 2005.; 2009.
- Āfrikas Čempionāts vīriešiem:
2003. Ēģipte; 2005. Dienvidāfrika; 2009. Lībija
- Āfrikas Čempionāts sievietēm: 2003.
Mozambika; 2005. Maroka; 2009.
- 2004. Olimpisko spēļu sacensības,
Atēnu FIBA klubs; 2010. Singapūra
- FIBA Dimanta bumba, 6 labākās komandas no katra kontinenta: 2004. Belgrada
- 2008. Ķīna

MONTEKARLO TENISS

Ģenerālais sponsors
1997. – 1998. – 1999. - Montekarlo

ATKLĀTĀS EUROCARD SACENSĪBAS TENISĀ

Oficiālais sponsors
1998. – 1999. Štutgarte

ATP PASAULES TURNEJA TENISĀ

Čempionāts
Oficiālais sponsors
1998. Hannovere

TENISA TURNĪRS

Oficiālais sponsors
1999. Kicbuhela; Bukareste

MALJORKAS ATKLĀTAIS TENISA TURNĪRS

Oficiālais sponsors
1999. – 2000. – 2001.

MASTERS TENISA KAUSS

Oficiālais sponsors
2001. Štutgarte

ATP TURNĪRA MERCEDES SUPER 9 TENISA TURNĪRS

Oficiālais sponsors
1998. Štutgarte

ZEPTER PRO-AM GOLFA TURNĪRS

Ģenerālais sponsors
1999. Montekarlo

STARPTAUTISKAIS PLUDMALES FUTBOLS

Ģenerālais sponsors
1999. Montekarlo

MONAKO JAHTU ŠOVS

Oficiālais sponsors
1999. – 2000. Montekarlo

FITNESA FESTIVĀLS

Oficiālais sponsors
1998. Itālija

ZEPTER AUGSTLĒKŠANAS ZVAIGZNES

Ģenerālais sponsors 12 gadus
no 1998. līdz 2009.

EURO ROKASBUMBA

2004. Slovēnija

STARPTAUTISKAIS FUTBOLS

2009. – 2010. Eiropas pasaules kausa kvalifikācija

Zepter tenisa sponsorēšana Zepter hokeja sponsorēšana Zepter autosacīkšu sponsorēšana
Zepter basketbola sponsorēšana Zepter F1 autosacīkšu sponsorēšana  ZZepter jahtu šova sponsorēšana
Zepter kuteru F1 sponsorēšana, Guido Cappellini Zepter F1 kuteru sponsorēšana Zepter F1 autosacīkšu sponsorēšana
 

ARTZEPT


ArtzeptThe 19th edition of the International Design Award open to young talents from all over the world

ARTZEPT 2023

19.
Starptautiskā dizaina balva» aicina jaunos talantus no visas pasaules.
 
 

Šī gada konkursa tēma ir SUBLIMITY AND POWER.

For the conceptual solution and realisation of a decorative dome above the existing glass rotunda roof on Madlena Art Palace (see images below). The existing rotunda, 600 cm in diameter, is the base and pedestal for the dome that is to be the additional and final element.
The conceptual solution is to accentuate the aesthetic – sculptural aspect and should incorporate a stylised letter    - the official symbol of Zepter International. The solution should also include the accompanying
decorative lighting.
The entry must be an original, unique creation whose lines, surfaces, volume, proportions, rhythm and illumination reflect the designer’s vision. The building materials should be transparent, durable and weatherproof
suitable for exterior. An Expert Jury appointed by Zepter International will select the most successful works on this topic.


The entries ought to be submitted no later than May 15th  2024 in electronic format only and to the following e-mail addresses: gordana.biba.markovic@gmail.com and pressoffice@zepteritaly.com via https://wetransfer.com Works sent after the specified date shall not be considered for the competition.

SUBLIMITY AND POWER

SUBLIMITY AND POWER

SUBLIMITY AND POWER

SUBLIMITY AND POWER


Kopš filantrope Madlēna Zeptere 2004. gadā nodibināja šo apbalvojumu, tas pieaudzis spēkā un šobrīd šī tiek uzskatīta par vienu no visu laiku prestižākajām dizaina balvām pasaulē. Katru gadu Madlēna Zeptere nosaka konkursa tēmu un cienījamu mākslinieku un kritiķu žūrija vērtē dalībnieku darbu. Šogad uzvarētājus izvēlēsies ekspertu žūrija, ko veido mākslas pasaules slavenākie spīdekļi: mākslas vēsturniece un kritiķe Gordana Biba Markoviča un industriālais dizainers, prof. Kosta Krsmanovičs, žūrijas priekšsēdētāja Karla Tolomeo, Andrašs Rezs, Attilio Impronta un Pino Spanjolo.

Konkursā piedalīties aicināti jauni, plaukstoši talanti no visas pasaules, un tā mērķis ir stimulēt radošumu, jaunas idejas, kā arī atbalstīt īpaši talantīgus dizainerus. Apbalvojuma vērtības atbilst arī Zepter misijai, kas vērsta uz cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanu visā pasaulē, tirgojot kvalitatīvas preces. Šogad pirmās vietas mākslas darbam tiks piešķirti 10 000 eiro, otrajai vietai — Zepter produkcija 4000 eiro vērtībā un trešajai vietai — Zepter produkcija 3000 eiro vērtībā.

Lai iegūtu sīkāku informāciju un apskatītu pielikumus, lūgums apmeklēt www.artzept.com

 


ARTZEPT 2020 UZVARĒTĀJI Žūrija izvēlējusies 18. starptautiskās Artzept dizaina balvas «GAISMA UN OPTIMISMS» 2021. gada uzvarētājus.
Ar prieku sveicam radošos prātus, kas iesnieguši savus darbus:
Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS


1. vieta - 10 000 eiro balva - vienādi:

Marko Gavrilović
Serbija

Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS, 1. vieta - Marko Gavrilović, Serbija.    

Niko Kapa
Apvienotā Karaliste

Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS, 1. vieta - Niko Kapa, Apvienotā Karaliste.    

2. vieta - Zepter produkcija 4000 eiro balva
 

Cornelius Comanns
Vācija

Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS, 2. vieta - Cornelius Comanns, Vācija.    

3. vieta - Zepter produkcija 3000 eiro balva

 

László Sandor
Ungārija

Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS, 3. vieta - László Sandor, Ungārija.   

Ipaša atziniba

Diána Alchhabi,
Ungārija
 

Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS, Ipaša atziniba - Diána Alchhabi, Ungārija

Ipaša atziniba

Miloljub Cekić,
Serbija
 

Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS, Ipaša atziniba - Miloljub Cekić, Serbija

Ipaša atziniba

Gogi Chachanidze, Nia Karitchashvili, Ziko Tchkonia,
Gruzija

Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS, Ipaša atziniba - Gogi Chachanidze, Nia Karitchashvili, Ziko Tchkonia, Gruzija

Ipaša atziniba

Huda Gharandouqa,
Jordānija

Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS, Ipaša atziniba - Huda Gharandouqa, Jordānija

Ipaša atziniba

Alan Hung,
Kanāda

Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS, Ipaša atziniba - Alan Hung, Kanāda

Ipaša atziniba

Andrej “The Pianist” Josifovski,
Serbija

Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS, Ipaša atziniba - Andrej -The Pianist- Josifovski, Serbija

Ipaša atziniba

Francine LeClercq,
ASV

Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS, Ipaša atziniba - Francine LeClercq, ASV

 


Ipaša atziniba

Alexander Matyuk,
Baltkrievija

Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS, Ipaša atziniba - Alexander Matyuk, Baltkrievija

Ipaša atziniba

Mathieu Scherrer,
Francija

Artzept 2021 - GAISMA UN OPTIMISMS, Ipaša atziniba - Mathieu Scherrer, Francija