Konfidencialitātes politika


Mēs uzskatām, ka mūsu klientu un potenciālo klientu personas datu aizsardzība ir ļoti nozīmīga, un šajā jomā mēs ievērojam personas datu aizsardzības normatīvos aktus. Mēs piešķiram lielu nozīmi konfidencialitātes aizsardzībai darbā ar mūsu interneta vietnēm. Šī iemesla dēļ lūdzam iepazīties ar jūsu personas datu apstrādi mūsu uzņēmumā:

1. Personas datu apkopošana, apstrāde un izmantošana

Jūs varat apmeklēt mūsu interneta vietni, nesniedzot informāciju par sevi. Personas dati ir informācija par identificētas vai identificējamas fiziskās personas datiem vai materiālajiem apstākļiem.
Mēs apkopojam personas datus to minētajā aspektā, ja jūs tos sniedzat brīvprātīgi un tie nepieciešami līguma aizpildīšanai, atverot kontu vai veidojot kontaktu.
Šie dati tiek izmantoti līguma aizpildīšanai un jūsu pieprasījumu apstrādei. Pēc līguma aizpildīšanas un maksājuma veikšanas jūsu dati tiek uzglabāti, ņemot vērā nodokļu apmaksas un likumā norādīto prasību periodus.
Bez tam mēs apkopojam personas datus, ja jūs izsakāt vēlēšanos abonēt mūsu elektroniskās relīzes. Šos datus mēs izmantojam mūsu popularizācijas mērķiem savā elektronisko relīžu formā. Abonementu iespējams pieprasīt, izvēloties ziņu relīzes lodziņu.
Jūs varat no tām atteikties jebkurā laikā, izmantojot relīzē sniegto saiti vai ar atbilstošu ziņojumu mums. Pēc iziešanas no konta jūsu e-pasta adrese tiks nodzēsta.

2. Personas datu atklāšana

Mēs atklājam personas datus transporta kompānijai, kam tie nepieciešami preču piegādei – līguma izpildei.
Mēs sniedzam informāciju par jūsu maksājumu pilnvarotai kredītorganizācijai.
Mēs saglabājam tiesības pārbaudīt kredītu uzņēmumiem bez iepriekšējas informācijas ar mērķi ievērot mūsu likumīgās intereses un neaizskarot mūsu pircēja likumīgās intereses.

3. Sīkdatnes

Šī interneta vietne izmanto sīkdatnes, kas dāvā iespēju sniegt draudzīgu, efektīvu un drošu atbalstu internetā, piemēram, situācijā, ja nepieciešams paātrināt navigāciju mūsu vietnē, novērtēt lappušu caurskates regularitāti un vispārējo navigāciju. Sīkdatnes ir neliela izmēra teksta datnes, kas tiek saglabātas jūsu datora sistēmā, lai jums būtu iespēja izmantot visas mūsu interneta veikala īpatnības. Dažas sīkdatnes tiek nosūtītas no mūsu servera uz jūsu sistēmu – "sesijas sīkdatnes". Tās tiek automātiski nodzēstas jūsu cietajā diskā interneta pārlūkprogrammas lietošanas sesijas beigās.
Citas sīkdatnes saglabājas jūsu datorsistēmā un ļauj mums atpazīt jūsu sistēmu nākamā apmeklējuma laikā.
Jūs varat jebkurā laikā atteikties no sīkdatnēm, atslēdzot to saglabāšanu datorā. Nepieciešamības gadījumā jums padomu dos palīdzības funkcija, kas pieejama lielākajā daļā interneta pārlūkprogrammu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka iereģistrēšanās vai pasūtījuma opcijas nefunkcionē vai tām ir ierobežota piekļuve, ja sīkdatnes ir bloķētas vai dzēstas. Visu interneta veikala iespēju izmantošanai ieslēdziet sīkdatņu lietošanu ar interneta pārlūkprogrammas komandrindas palīdzību.

4. Google analīzes funkcijas un Google AdWords lietošana

Šī interneta vietne izmanto Google Analytics – tīmekļa analīzes pakalpojumu, ko piedāvā Google Inc. ("Google"). Google Analytics izmanto sīkdatnes, lai analizētu veidu, kādā jūs lietojat interneta vietni. Sīkdatņu ģenerētā informācija par šīs interneta vietnes lietošanu parasti tiek nodota Google serverim ASV un uzglabāta tajā.
Gadījumā, ja aktivizējat IP anonimizatoru darbam šajā vietā, jūsu IP adrese tiks bloķēta saskaņā ar Eiropas Savienības dalībvalstu noteikumiem vai Eiropas Ekonomiskās Zonas līgumu. Pilna IP adrese tiks nodota Google serverim ASV tikai izņēmuma gadījumos. Šīs interneta vietnes operatora vārdā Google izmantos šo informāciju, lai novērtētu vietnes lietojumu, apkopotu ziņojumus par darbībām interneta vietnē un nodrošinātu vietnes operatoram citus ar interneta vietni un tīmekli saistītus pakalpojumus. Jūsu IP adrese netiks apvienota ar citiem Google datiem. Jūs varat bloķēt sīkdatņu lietošanu ar atbilstošiem jūsu interneta pārlūkrogrammas iestatījumiem, taču mēs uzsveram, ka šādā gadījumā jūs nevarēsiet pilnā mērā lietot interneta vietnes funkcijas. Jūs varat novērst sīkdatņu ģenerēto datu apkopošanu par interneta vietnes lietošanu (ieskaitot jūsu IP adresi) un šo datu nodošanu Google, ja lejupielādēsiet un iestatīsiet pārlūkprogrammas pielikumu, kas pieejams šajā vietnē: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout. Šajā vietnē Google Analytics kods paplašināts līdz "gat._anonymizeIp ();". Tādējādi mēs nodrošinām anonīmu IP adrešu apkopošanu (tā saucamo IP maskēšanu).
Mēs izmantojam Google AdWords Remarketing mārketingam un reklāmai internetā. AdWords Remarketing atainos jums atbilstošu reklāmu, ar sīkdatņu palīdzību ņemot vērā to, kādas Zepter interneta vietnes lapas jūs esat apskatījis. Šī sīkdatne nekādā veidā neidentificē jūs, ne arī sniedz pieeju jūsu datoram. Google AdWords Remarketing ļauj mums sekmīgāk pielāgot mārketingu jūsu vajadzībām un atainot tikai reklāmu, kas jums ir svarīga. Ja nevēlaties piedalīties Google AdWords Remarketing, jūs to varat bloķēt, apmeklējot Google's Ads Preferences Manager.

5. Facebook, Google +1 pielikumu, Twitter un citu sociālo mediju kanālu lietošana

Savā darbā interneta tīklā esam integrējuši sociālo tīklu facebook.com ("Facebook"), Google, Twitter utt. pielikumus. Apmeklējot mūsu interneta lapas ar šādu pielikumu, jūsu lietotā interneta pārlūkprogramma ielādē pielikuma vizuālo prezentāciju no Facebook, Google +1 utt. serveriem. Šādā veidā serveris saņem informāciju par to, ka esat apmeklējis mūsu vietnes lappusi. Ja jūs esat pieteicies Facebook, Google +1 utt., platforma atpazīs tās pielikumu no noteiktas mūsu vietnes lappuses, ko jūs apmeklējāt un savienos to ar jūsu kontu Facebook, Google +1 utt. Ja nospiedīsiet pogu"Patīk", “+1” vai līdzīgu pogu citā sociālā medija platformā, vai apstiprināsiet komentāru, pielikums nosūtīs šos datus uz jūsu kontu Facebook, Google +1 utt. un saglabās to. Bez tam informācija par to, ka esat apmeklējis mūsu interneta vietni, tiks nodota sociālā medija platformai, neatkarīgi no tā, vai jūs nospiežat kādu no pielikumiem. Jūsu ieteikums “+1” līdz ar jūsu vārdu un profila fotogrāfiju Google Plus var parādīties meklēšanas rezultātos vai jūsu Google profilā (kā ieliktnis"+1" jūsu Google profilā), vai citās interneta vietnēs un reklāmās tīmeklī. Lai neļautu Facebook pārraidīt un uzglabāt datus par jums un jūsu apmeklētajām vietnēm tīmeklī, lūdzu, izejiet no savas lapas sociālo mediju platformās, pirms apmeklējat mūsu interneta vietni. Atbilstošā interneta vietnē iepazīstieties ar Facebook, Google +1, Twitter utt. datu konfidencialitātes politiku, kurā sniegta papildu informācija par datu apkopošanu un izmantošanu minētajās platformās.
Mūsu vietnēs tiek izmantots Facebook "izsekošanas pikselis". Tas nozīmē, ka trešās personas var izmantot sīkdatnes, tīmekļa bākas un tamlīdzīgas tehnoloģijas, lai saņemtu informāciju no mūsu vietnes vai citām tīmekļa lapām un izmantot to analīzes pakalpojumu un mērķa reklāmas nodrošināšanai. Ja vēlaties bloķēt šo sīkdatņu lietošanu, lūdzu, apmeklējiet Digitālās reklāmas alianses patērētāju lapu.

6. Informācijas tiesības

Normatīvie akti datu aizsardzības jomā nosaka, ka jums ir tiesības brīvi piekļūt informācijai, kas saglabāta par jums, koriģēt, bloķēt vai dzēst šos datus.
Personas datu apstrādes atļauju iespējams atsaukt jebkurā laikā. Datu apstrāde ietver personas datu uzglabāšanu, modifikāciju, nodošanu, bloķēšanu un dzēšanu.
Jūs varat atsaukt personas datu apstrādes atļauju:
pa e-pastu:

7. Kontaktinformācija

Sīkāku informāciju par personas datu vai citas informācijas apkopošanu, apstrādi vai lietošanu jūs varat saņemt pa iepriekšminētajiem kontaktu kanāliem.

8. Personas datu konfidencialitātes politikas izmaiņas

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā atcelt vai mainīt pašreizējo personas datu konfidencialitātes politiku. Attiecīgie politikas noteikumi tiks publicēti interneta vietnē. Turpinot vietnes lietošanu, jūs apstiprināsiet, ka pieņemat šīs izmaiņas.