marketingmanager@zepter.com.pl
Subject
Dzień dobry! Wyrażam chęć wzięcia udziału w bezpłatnych Warsztatach Szybkiego Gotowania z ARTMIX! Proszę o kontakt na podane poniżej dane w celu umówienia się na spotkanie. Imię: ……. Nazwisko: ……. Miejscowość: ……. E-mail: …….. Telefon: ……... Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w niniejszym Formularzu przez Zepter International Poland z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 w celach związanych z umówieniem i przeprowadzeniem prezentacji produktów oferowanych przez Zepter International Poland sp. z o.o. oraz w celach marketingowych, a także na przekazywanie danych innym podmiotom do wykorzystania w celach marketingowych. Przed złożeniem oświadczenia zapoznałem/am się z informacjami Administratora danych zamieszczonymi powyżej. Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Zepter International Poland sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 37 informacji handlowych na adres elektroniczny podany w niniejszym Formularzu.
 
 
 
ZEPTER
PASAULE
 
Kompānijas profils
Vīzija
Misija
Veikali
Ēkas
Ražošana
Fabrikas
Visā pasaulē
Zepter Finance
Zepter valstis
Jūs esat: GALVENĀ / Zepter Pasaule
Teksta izmērs | A | A | A

ZEPTER PASAULE

KOMPĀNIJAS PROFILS

Ilgāka, jaukāka dzīve


Zepter International ir liela starptautiska kompānija, kas pārdod, ražo un izplata ekskluzīvus augstākās kvalitātes izstrādājumus visā pasaulē. Kompānija izmanto tikai savu tirdzniecības pārstāvju tīklu, kā arī augstas klases veikalus.

Kopā ar Zepter Finance Holding AG, kas nodrošina finanšu, bankas un apdrošināšanas pakalpojumus, tā veido daļu no Zepter Group.

Kopš savas dibināšanas brīža Zepter International ir noteikusi augstus kvalitātes standartus un ieguvusi lielu nozīmi miljoniem cilvēku dzīvē visā pasaulē.

Ik pēc 10 sekundēm kādā pasaules valstī sākas jauna Zepter izstrādājumu prezentācija – kompānija ir pārstāvēta 5 kontinentos un vairāk nekā 60 valstīs.

Zepter International pieder 8 fabrikas Šveicē, Vācijā un Itālijā, kā arī vairāk nekā 320 000 m2 biznesa telpu lielākajās pilsētās visā pasaulē.

Pagājušie 28 gadi ir bijuši īpaši sekmīgi – Zepter izstrādājumus tagad lieto vairāk nekā 80 000 000 cilvēku.

Zepter panākumus veido kompānijas vīzija, izcilā kvalitāte, novatoriskie produkti un unikālā preču realizācijas sistēma, ko veido vairāk nekā 100 000 darbinieku un konsultantu visā pasaulē. Zepter lepojas ar saviem izcili apmācītajiem, motivētajiem un iedvesmas pilnajiem tirdzniecības pārstāvjiem un konsultantiem, ar savu globālo veselības un skaistuma misiju:

Ilgāka, jaukāka dzīve


 

VĪZIJA

Augstāki ideāli

“Mēs patiesi lepojamies ar saviem produktiem.
Mēs esam lepni par izcilo kvalitāti, neatkārtojamo dizainu un modernajām tehnoloģijām.
Mums patīk mūsu darbs.
Mēs cienām tos, kas strādā ar mums.
Mūsu darbības pamatā ir princips: Jūsu veselība un skaistums.”
Filips Zepters, Zepter International prezidents

Zepter International prezidents Filips Zepters ir arī Zepter filozofijas pamatlicējs – veselīga dzīves veida filozofijas pamatā ir vēlme saglabāt mūsu un mūsu pēcnācēju veselību, kā arī risināt ar apkārtējās vides piesārņojumu saistītās problēmas.

Filips Zepters ir radošs un ar bagātu iztēli apveltīts cilvēks. Jau vairāk nekā 20 gadus viņš veiksmīgi un mērķtiecīgi vada uzņēmumu, neapstājoties neviena šķēršļa priekšā. Atkal un atkal tiek nosprausti jauni, arvien augstāki mērķi. Tas ir Zepter International nepārtrauktās attīstības un veiksmes stūrakmens.
 

Filips Zepters, Zepter International prezidents


MISIJA

Zepter Group, dzīvības sargātājs visā pasaulē

Zepter Group veselības misija jau darbojas piecos kontinentos. Gadu no gada miljoniem cilvēku dzīve visā pasaulē kļūst arvien jaukāka. Šī globālā dzīvības aizsardzības kampaņa ir visaptveroša, tā iekļauj speciālistu pastāvīgu izglītošanos un jaunu darbinieku piesaistīšanu, augstākās kvalitātes produktu ražošanu un izplatīšanu, kā arī analīzi, plānošanu un dažādu pakalpojumu sniegšanu finanšu un apdrošināšanas sfērās.

Cildenā misija, kuras pamatā ir Filipa Zeptera spožā ideja, vienmēr ir iedvesmojusi Zepter International darbiniekus visā pasaulē sargāt savu un savu tuvinieku veselību, padarīt cilvēkus sev apkārt laimīgākus, paplašināt savas zināšanas par biznesu un paaugstināt savus standartus. Miljoniem cilvēku ir kļuvuši veselīgāki un laimīgāki, ik dienas lietojot Zepter produktus un pakalpojumus, simtiem tūkstošu cilvēku ir sasnieguši savus mērķus biznesā un personiskajā dzīvē, ievērojot unikālo Zepter panākumu sistēmu.

„Panākumi ir normālas veselīga organisma un vesela gara mijiedarbības rezultāts. Mums ir jāizmanto lielākā daļa mūsu garīgā un fiziskā potenciāla, lai kļūtu veseli. Veselība ir galamērķis, tāpat kā visu pārējo sasniegumu priekšnoteikums. Cilvēkam, kas to iegūst, nekas nav neiespējams.”

Filips Zepters

CILVĒKU VESELĪBA, SKAISTUMS UN LABKLĀJĪBA, KURU PAMATĀ IR VIDEI DRAUDZĪGI PRODUKTI, DROŠĪBAS PASĀKUMI UN EKOLOĢISKĀ DOMĀŠANA, - ZEPTER GROUP ILGTERMIŅA SAISTĪBAS.


ZEPTER VEIKALI

Veikali vairāk nekā 60 valstīs

Lielāko uzmanību kompānija Zepter pievērš savu produktu personiskai demonstrācijai ar tiešās pārdošanas starpniecību, taču kompānija ir atvērusi arī lielu skaitu veikalu un paviljonu lielākajās pasaules pilsētās: Atēnās, Barselonā, Belgradā, Budapeštā, Čikāgā, Montekarlo, Maskavā, Minhenē, Parīzē, Prāgā, Vankūverā, Varšavā, Zagrebā un daudzviet citur.

Mūsu produkti un moderno un eleganto veikalu vide vislabāk pauž Zepter filozofiju: viss ir radīts veselības uzlabošanai un dzīves līmeņa celšanai. Ieejot šajos elegantajos veikalos, jūs jutīsieties vieglāk, pat laimīgāk, jo ikviens produkts, ko jūs šeit iegādājaties, kļūs par ieguldījumu jūsu veselībā un dzīves stilā.

IEPAZĪSTIETIES AR ZEPTER FILOZOFIJU

Zepter veikals


Zepter veikals


Zepter veikals


Zepter veikals


Zepter veikals


Zepter veikals


Zepter veikals


Zepter veikals


Zepter veikals Zepter veikals Zepter veikals Zepter veikals


ZEPTER ĒKAS

Kompānijas 5 kontinentos

Zepter var lepoties ar to, ka kompānijas ofisi aizņem vairāk nekā 320,000 m2 visā pasaulē. Tās īpatnējās ēkas atrodas lielākajās pilsētās 5 kontinentos. Iepazīstieties ar mūsu elegantajām telpām visā pasaulē! 

Zepter ofisi un ēkas, ZEPTER POLAND, Varšava


Zepter ofisi un ēkas, ZEPTER CROATIA, Zagreba


Zepter ofisi un ēkas, ZEPTER ROMANIA, Bukareste


Zepter ofisi un ēkas, ZEPTER CZECH REPUBLIC, Prāga


 Zepter ofisi un ēkas, ZEPTER POLAND, Varšava


Zepter ofisi un ēkas, ZEPTER POLAND, Varšava


Zepter ofisi un ēkas, ZEPTER PRINCIPALITY OF MONACO, Montekarlo


Zepter ofisi un ēkas


Zepter ofisi un ēkas, ZEPTER HUNGARY, Budapešta Zepter ofisi un ēkas, ZEPTER AUSTRIA, Vīne Zepter ofisi un ēkas, ZEPTER SERBIA, Belgrada Zepter ofisi un ēkas, ZEPTER RUSSIA, Maskava

ZEPTER ALBANIA, Tirāna

ZEPTER AUSTRALIA, Sidneja

ZEPTER AUSTRIA, Vīne

ZEPTER AZERBAIJAN, Baku

ZEPTER BELARUS, Minska

ZEPTER BOSNIA AND HERZEGOVINA,
Sarajevo Banja Luka

ZEPTER BRAZIL, Sanpaulo

ZEPTER BULGARIA, Sofija

ZEPTER CROATIA, Zagreba

ZEPTER CZECH REPUBLIC, Prāga

ZEPTER DENMARK, Kopenhāgena

ZEPTER EGYPT, Kaira

ZEPTER ESTONIA, Tallina

ZEPTER FINLAND, Helsinki
ZEPTER FRANCE, Parīze

ZEPTER GERMANY,
Menhengladbaha

ZEPTER HUNGARY, Budapešta

ZEPTER INDIA, Bangalora

ZEPTER ITALY, Milāna

ZEPTER JORDAN, Ammāna

ZEPTER KAZAKHSTAN, Almati

ZEPTER KOREA, Seula

ZEPTER LATVIA, Rīga

ZEPTER LITHUANIA, Viļņa

ZEPTER MACEDONIA, Skopje

ZEPTER MOLDOVA, Kišiņeva

ZEPTER MONTENEGRO, Podgorica

ZEPTER NEW ZEALAND, Oklenda

ZEPTER NORWAY, Oslo
ZEPTER POLAND, Varšava

ZEPTER PRINCIPALITY OF MONACO, Montekarlo

ZEPTER ROMANIA, Bukareste

ZEPTER RUSSIA, Maskava

ZEPTER SERBIA, Belgrada

ZEPTER SLOVAKIA, Bratislava

ZEPTER SLOVENIA, Sloven Gradeca

ZEPTER SPAIN, Barselona

ZEPTER SWEDEN, Gēteborga

ZEPTER SWITZERLAND, Vollerau

ZEPTER TURKEY, Istanbula

ZEPTER UNITED KINGDOM, Londona

ZEPTER UKRAINE, Kijeva

ZEPTER USA, Bergena


RAŽOŠANA

Jau vairāk nekā 28 gadus visā pasaulē tiek uzlabots dzīves līmenis

Zepter panākumu stāsta aizsākumi meklējami vairāk nekā pirms 20 gadiem, 1986. gadā, kad Lincā (Austrijā) tika dibināta šī kompānija un Milānā (Itālija) atvērta pirmā ražotne, kurā tika ražoti augstākās klases virtuves piederumi un eleganti galda dekori. Virtuves piederumu šedevri (Masterpiece Cookware) vēl joprojām visā pasaulē nozīmē nepārprotamu vērtību un noturīgu kvalitāti, tāpēc šī modernā fabrika Menfi Industria Milānā, kuras ražošanas apjoms pārsniedz 1 000 000 vienību gadā, ir kļuvusi arī par Zepter impērijas sirdi. 1996. gadā Zepter Group paplašināja savu darbību, ieejot medicīnas iekārtu tirgū. Šveices kompānijas Bioptron AG iegāde iezīmēja Zepter revolucionāro ienākšanu gaismas terapijas sfērā.

Arī šeit kompāniju gaidīja nemainīgi panākumi.

BIOPTRON gaismas terapijas sistēmu ir iegādājušies vairāk nekā 2 000 000 pircēju, tas ir viens no Zepter produktiem, kas pazīstams visā pasaulē. Daudzas pasaulē ievērojamākās rehabilitācijas klīnikas savās standarta ārstnieciskajās procedūrās izmanto BIOPTRON gaismu.

Tajā pašā gadā Zepter Group sastāvā tika uzņemta arī Šveices kompānija Intercosmetica Neuchâtel SA. Pēc ievērojamām investīcijām ražošanas iekārtās, pēc rūpīgu pētījumu un attīstības darba veikšanas tika izstrādātas ražošanas līnijas un jauna biotehnoloģijas laboratorija. Ražošanas apjomi tika divkāršoti, lielākā uzmanība pievērsta augstākās klases kosmētikai. Pateicoties izcilai produkcijai, izglītotajam Zepter pārdošanas speciālistu tīklam un starptautiskajai tirdzniecības zīmei, Zepter Cosmetics pavērās kosmētisko līdzekļu tirgus durvis.

Pašlaik Intercosmetica Neuchâtel SA ražo aptuveni 5 000 000 produktu gadā, un Zepter Cosmetics, saskaņā ar Zepter veselības misiju, piedāvā labākos augstas kvalitātes kosmētikas produktus pasaulē. Drīz pēc šīm investīcijām kompānijas galvenā mītne tika pārcelta uz Šveici. Turpinājās kompānijas paplašināšanās jaunos tirgos un jaunu tehnoloģiju meklējumi.

 
MŪSDIENĀS ASTOŅAS ZEPTER FABRIKAS VĀCIJĀ, ITĀLIJĀ UN ŠVEICĒ RAŽO AUGSTĀKĀS KLASES MĀJTURĪBAS IERĪCES JŪSU VESELĪBAI UN SKAISTUMAM..

ZEPTER FABRIKAS

Zepter ražošanas vienības

Menfi Industria S.p.A.  1
via Sibilla Aleramo 13
20092 Cinisello  Balsamo (MI) - Italy
Tālr.: +39 02660931
Fakss: +39 0266093298

Menfi Industria S.p.A.  2
via Sibilla Aleramo 5
20092 Cinisello Balsamo (MI) - Italy
Tālr.: +39 02660931
Fakss: +39 0266093298
e-pasts: info@menfi.it
www.menfi.it

FELIX SOLINGEN GmbH
An den Eichen 6
42699 Solingen
Tel: +49 (0)212 23140–300
Fax: +49 (0)212 23140–399
e-pasts: info@felix-solingen.com
www.felix-solingen.de
Intercosmetica Neuchâtel SA
Route des Gouttes - d’Or 30
2008 Neuchatel - Switzerland
Tālr.: +41 32 725 91 66
Fakss: +41 32 724 22 02
e-pasts: info@intercosmetica.ch
www.intercosmetica.ch

Bioptron AG
Sihleggstrasse 23
8832 Wollerau - Switzerland
Tālr.: +41 43 888 28 00
Fakss: +41 43 888 28 99
e-pasts: light@bioptron.com
www.bioptron.com

Zolan Factory Unit
Gawłowska 177 Str.
96-503 Sochaczew, Poland
+48 46 863 50 27
Zepter International KD
Cvijiceva BB
79240 Kozarska Dubica - B&H
Tālr.: +387 52 410 801/802
Fakss: +387 52 411 129
e-pasts: mainoffice@zepter.ba

Silberwarenfabrik Jäger GmbH
Gerberstrasse 43-49
41748 Viersen - Germany
Tālr.: +49 2162 1 61 06
Fakss: +49 2162 1 20 46
e-pasts: light@silberwarenfabrik-jaeger.de
www.silberwarenfabrik-jaeger.de


Zepter fabrikas, Intercosmetica Neuchâtel SA Zepter fabrikas, Menfi Industria S.p.A. Zepter fabrikas, Bioptron AG Zepter fabrikas, Menfi Industria S.p.A.


ATZINĪBA VISĀ PASAULĒ

Zepter International lepojas ar to, ka kompānija ir pazīstama visā pasaulē; it visur to sastop lojāli klienti un pārstāvji, kā arī dažādas sabiedriskās organizācijas.

Zepter International ir pazīstama un tiek augstu vērtēta kā pārdošanas līderis, pateicoties tehnoloģiskajām priekšrocībām, tās produktu drošībai, klientu uzticībai Zepter tirdzniecības markai, veselības veicināšanai; taču šī kompānija ir pazīstama arī, pateicoties tās atbalstam slimnīcām un cilvēkiem, kam nepieciešama palīdzība.

Zepter panākumi ir atzīti daudzkārt, pateicoties produkcijai izcilajai kvalitātei, izcilajam dizainam, cilvēku veselības un labklājības celšanai.

Filipam Zeptera kungam daudzkārt piešķirtas balvas par pārsteidzošajiem tirdzniecības un ražošanas attīstības rezultātiem, kā arī par viņa globālo ieguldījumu veselīga dzīvesveida veicināšanā.

Minēsim dažas no šīm balvām, kas pierāda kompānijas globālo slavu:
 


Zelta Merkura balva

BALVAS

"KitchenInnovation of the Year®" - balva par klientiem piemērotāko produktu
2014 - Frankfurte, Vācija

Zepter Smart Multisystem
Apbalvota par funkcionalitāti, dizainu un novatorisko pieeju

ASV ELISA SALAS GODA MEDAĻA
Piešķirta kompānijai Zepter 2011. gadā par tās izcilo ieguldījumu miljoniem cilvēku labklājībā.

Golden Mercury (Zelta Merkura balva)
Piešķirta piecas reizes: 1994., 1995., 1996., 1997. un 2010. gadā Itālijā
Tiek piešķirta Eiropas Savienības izcilākajiem uzņēmumiem par sasniegumiem tehnoloģijā un jaunu, oriģinālu produktu ražošanā.
Piešķirta Zepter International kā Itālijas industriālā progresa līderim.

“Cavaliere del Lavoro della Repubblica Italiana” (“Itālijas Republikas darba bruņinieka tituls”)
Itālija 1997.
Piešķirta Filipam Zepteram, par izcilu pakalpojumu sniegšanu Itālijas rūpniecībai un sabiedrībai.

B.I.D. Zelta apbalvojums (Biznesa iniciatīvas sfēra)
2004. - Frankfurte, Vācija
Starptautiskā “Arch of Europe” (Eiropas arka). Šī balva Zepter International CH Silberwarenfabrik Jager, Germany tika pasniegta par kvalitāti, vadību, tehnoloģijām un inovācijām.

30. uzņēmējdarbības prestiža zelta apbalvojums (New Millennium Award),
2000. gads, Madride, Spānija
Apbalvojums piešķirts Spain Zepter Holding.

14. Starptautiskais Eiropas kvalitātes apbalvojums
2000. gads, Parīze, Francija
Zepter International apbalvojumu piešķir Redakcija un Pārdošanas līderu klubs

Holesterīna profilakses zīme
1994. gads, Varšava, Polija
Apbalvojums piešķirts Zepter Cookware par cīņu pret holesterīnu
Apbalvojumu Zepter International piešķir Polijas Sirds aizsardzības organizācija.

 


balva par klientiem piemērotāko produktu

SERTIFIKĀTI

Intercosmetica Neuchâtel SA
Zepter kosmētisko līdzekļu pētījumu laboratorijas.
Pētījumi augstas kvalitātes kosmētisko līdzekļu un parfīmu jomā, izstrāde un ražošana:
IQNet un SQS sertifikāts ISO 9001:2015.

Bioptron AG
  • TÜV Rheinland ISO sertifikāts par vadības sistēmas kvalitāti EN ISO 13485: 2016.
  • TÜV Rheinland EK sertifikāts par sistēmas kvalitātes nodrošināšanu saskaņā ar Medicīnisko ierīču direktīvu 93/42 / EEK, II pielikums, izņemot 4. sadaļu.
  • 510 (K) Clearance, lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet vietni "510 (k) Pirmreizējā paziņojuma datu bāze" http://www.accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfpmn/pmn.cfm Mūsu 510(k) Nr.: K032216.

Menfi Industria S.p.A
Zepter’s Masterpiece Cookware fabrika.
  • Kvalitātes kontroles sistēma saņēmusi sertifikātu ISO 9001/2008


ZEPTER FINANCE HOLDING AG

Zepter Finance, drošas nākotnes vīzija

Pateicoties izaugsmei un veiksmīgajai veselības, kvalitātes un drošības misijai, Zepter Group ir iekarojusi savu klientu uzticību arī kompānijas finansiālajiem pakalpojumiem kopā ar Zepter Finance Holding AG – kompāniju, kas visā pasaulē sniedz ekspertu konsultāciju pakalpojumus privāto pensiju fondu, veselības aprūpes, apdrošināšanas risku novērtējuma un finanšu tirgus sfērās.

Zepter biznesa filozofija ir teicami saskatāma Zepter Finance komerciālajos darījumos, sākot ar pakalpojumiem, kas rūpīgi pieskaņoti klientu vajadzībām, līdz pat profesionāliem un augsti motivētiem menedžeriem, nodrošinot darba iemaņu sniegšanu klientiem un stratēģisku kapitālu vadību. Zem Zepter tirdzniecības markas, kas simbolizē ilgstošu izturību un kvalitāti, kā arī profesionālu ekspertu štatu ar gadu desmitiem krātu pieredzi, Zepter Finance savu klientu vajadzībām pārvērš kapitālā savu ilggadējo pieredzi un piedāvā drošu nākotni. Par savām datu bāzēm un par tirgus tendencēm veiktajiem pētījumiem pārliecinātā Marshaly garantē investīciju drošību; kompānija izmanto detalizētos analīžu datus un perspektīvos vērtējumus, lai garantētu stabilus ienākumus un pamatotu savu ekskluzīvo biznesa piedāvājumu:

“Ja klients ierodas apdrošināšanas kompānijā, viņš saņem to, ko kompānija var piedāvāt; ja viņš griezīsies ZEPTER FINANCE, viņš saņems to, kas viņam patiešām ir vajadzīgs”.

 Zepter Finance Holding AG


Zepter Finance Holding AG


ZEPTER PASAULĒ

Select Zepter country