Jūs esat: GALVENĀ /

INTERCOSMETICA NEUCHÂTEL S.A., ŠVEICE

Intercosmetica Logo 
 
KLĪNISKI TESTĒTU, ŠVEICES KVALITĀTES STANDARTIEM ATBILSTOŠU KOSMĒTISKO PREČU RAŽOTĀJS

Kompāniju Intercosmetica Neuchâtel S.A Šveicē 1956.gadā nodibināja uzņēmumu grupa Wella no Vācijas. 1996.gadā to iegādājās Zepter Group. Tā izveidojās Zepter nodaļa Cosmetics & Luxury.

Intercosmetica laboratorijas pētniecības un izstrādes, kā arī ādas testu departamentos  pastāvīgi tiek veikti jaunākās paaudzes kosmētisko līdzekļu efektīvāko formulu pētījumi un pārbaudes. Intercosmetica ir sasniegusi augstāko kvalitātes vadības sistēmas līmeni (ISO 9001:2015 sertifikāts) un garantē izcilu uzņēmuma produkcijas kontroli. Kompānija atbalsta savu klientu projektus ikvienā to darbības posmā, sākot no formulu izstrādes līdz produkcijas ražošanai.

Novatorisku tehnoloģiju un organisku aktīvo ingredientu pielietojums dod iespēju demonstrēt izcilus rezultātus fitokosmētiskas nozarē. Zepter kosmētisko līdzekļu līnijas sekmē veselības aizsardzību un dāvā iespēju uzlabot ārieni.

ZEPTER laboatorija Šveicē piedāvā dabiskus produktus, kas NESATUR PARABĒNU. Šie kosmētiskie līdzekļi intensīvi cīnās pret novecošanos, turklāt ir piemēroti arī jutīgai ādai.
 
  • PĒTNIECISKAJĀS LABORATORIJĀS  TIEK IZSTRĀDĀTAS NOVATORISKAS FORMULAS
  • ĀDAS TESTU INSTITŪTĀ  VĒRTĒJUMA SAŅEMŠANAI TIEK IZMANTOTAS BIOINŽENIERIJAS METODES, PATĒRĒTĀJU TESTI UN ĀDAS ALERĢIJAS PĀRBAUDES
 
 
 

INTERCOSMETICA NEUCHÂTEL S.A., ŠVEICE